Obrazki » na Wielkanoc

dodaj do ulubionych
Obrazek: Wielkanocne pisanki

Święta Wielkanocne to piękny okres w rodzinnym życiu człowieka, sprzyja jednaniu się ludzi, godzi i sprawia, że każdy życzy bliskim wszystkiego, co najlepsze! Jak najbardziej wskazane, by wysłać każdej znanej osobie kartkę świąteczną wraz z życzeniami! Do wyboru cała masa kartek. Większość obrazków jest w bardzo dobrej jakości i wielkości, stąd też z powodzeniem można je wykorzystać również jako tapetę na pulpit na czas świąt wielkiej nocy. W galerii masa pisanek, króliczków, baranków, bazie i masa radości. | Obrazki » na Wielkanoc

Znaleziono na http://swiat-obrazkow.pl/obrazki-na_wielkanoc-0-328-2-3.html

 • Jak dodawać obrazki?
  Dodajesz obrazki z innych stron specjalnym przyciskiem: obrazki.org + ♥ Przeciągnij przycisk do paska ulubionych.
  Przycisk będzie dodawał obrazki z innnych stron do Twojego profilu w serwisie obrazki.org.


  Wejdź na jakąkolwiek stronę z fajnymi obrazkami, kliknij w przeciągnięty przycisk - obrazki otoczą się obwódką
  i będzie możliwe dodanie ich po kolei do Twojego profilu.

  Jeśli nie wiesz jak dodać przycisk przeczytaj pomoc.
 • Pokaz slajdów
  Jeśli nudzi Ci się przeglądanie obrazków klikając w przycisk "następny obrazek", możesz uruchomić pokaz slajdów. Obrazki same będą przewijać się na Twoim ekranie.
  Pokaz slajdów możesz uruchomić i zatrzymać w każdym momencie. Nie jest on jedynie dostępny podczas przeglądania miniaturek obrazków.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
 • Jak ulubić obrazek na obrazki.org?
  Oprócz dodawania obrazków z innych stron, możesz również dodać obrazek bezpośrednio z obrazki.org. Ulubiony obrazek doda się automatycznie do listy zdjęć na Twoim profilu.
  Białe serduszko z niebieską obramówką oznacza, że obrazek jeszcze nie został przez Ciebie ulubiony. Aby dodać obrazek do ulubionych wystarczy kliknąć w serduszko, wówczas wypełni się ono niebieskim kolorem. Jeśli chcesz usunąć obrazek ze swoich ulubionych wystarczy kliknąć w wypełnione serduszko.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
Tagi do obrazka
Domena pochodzenia
Dodane przez
Ulubione przez [26]
ewa60kinga3211leilagosiaczekMonisia13Krysia5gwiazda2427woznica0075grazyna72226awalajaga66883355lucyna1945Aiwonahmelzbietazmudalena5516