Obrazki

Nie znaleziono żadnych Obrazków.
Spróbuj ponownie lub kliknij w logo u góry aby przejść do strony głównej.

 • Jak dodawać obrazki?
  Dodajesz obrazki z innych stron specjalnym przyciskiem: obrazki.org + ♥ Przeciągnij przycisk do paska ulubionych.
  Przycisk będzie dodawał obrazki z innnych stron do Twojego profilu w serwisie obrazki.org.


  Wejdź na jakąkolwiek stronę z fajnymi obrazkami, kliknij w przeciągnięty przycisk - obrazki otoczą się obwódką
  i będzie możliwe dodanie ich po kolei do Twojego profilu.

  Jeśli nie wiesz jak dodać przycisk przeczytaj pomoc.
 • Pokaz slajdów
  Jeśli nudzi Ci się przeglądanie obrazków klikając w przycisk "następny obrazek", możesz uruchomić pokaz slajdów. Obrazki same będą przewijać się na Twoim ekranie.
  Pokaz slajdów możesz uruchomić i zatrzymać w każdym momencie. Nie jest on jedynie dostępny podczas przeglądania miniaturek obrazków.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
 • Jak ulubić obrazek na obrazki.org?
  Oprócz dodawania obrazków z innych stron, możesz również dodać obrazek bezpośrednio z obrazki.org. Ulubiony obrazek doda się automatycznie do listy zdjęć na Twoim profilu.
  Białe serduszko z niebieską obramówką oznacza, że obrazek jeszcze nie został przez Ciebie ulubiony. Aby dodać obrazek do ulubionych wystarczy kliknąć w serduszko, wówczas wypełni się ono niebieskim kolorem. Jeśli chcesz usunąć obrazek ze swoich ulubionych wystarczy kliknąć w wypełnione serduszko.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
obrazków0 obserwowanych 0 obserwujących 0
O mnie
Dzięki lekkiej wielkości kwasu salicylowego zmniejsza łojotok, zapobiega pryszczom dodatkowo wzmaga ich gojenie, a sycyna.pl jeszcze chroni szorstkości skóry. Jeżeli borykacie się z workami pod oczami plus ze zniszczonym dostrzeżeniem każdego poranka, obecne taki okład z żelu aloesowego jest rzeczywistym wybawieniem. Wystarczy wrzucić go wokół oczu taką pospolitszą warstwą, następnie położyć na powieki zimny plasterek świeżego ogórka dodatkowo w takim dodatku spędzić około 5 minut, i dalej nadmiar żelu usunąć. Obok mnie taki "środek" sprawia cuda, bo opuchlizna schodzi w słynnym mgnieniu oka. Żel aloesowy wspaniale testuje się w osobie serum pod kosmetyk czy maseczkę np. algową. Zapewni kolejną porcję nawilżenia oraz zrobi, iż skóra będzie wyjątkowo nawodniona i uspokojona. Po wszelkim, choćby najniższym wykwicie na mojej postaci pojawia się przebarwienie. Żeby egzystowałoby gdy najsłabsze, więc już podczas gojenia się takiej wiadomości cenię na nią szczyptę żelu aloesowego. Pobudza to proces umierania takiej usterce oraz cieszy, że szlak jest o znacznie tanio konkretny. O mojej specjalnej masce do włosów domowej automaty na infrastrukturze żelu aloesowego pisałam tu klik. Kocham moje włosy po takiej minie, gdyż są bardzo lśniące, sprężyste, kruche oraz aksamitne. Żel aloesowy jest nieskazitelnym humektantem, a zatem staje wilgoć w pas jego wykorzystania. Jeżeli zajmujecie w zwyczajnej kosmetyczce beznadziejną pożywkę do włosów, która nic z nimi nie robi, oraz choćby wykonywa, że czekają także gorzej, to zacznijcie ją wymieszać pół na pół z żelem aloesowym. Istnieje okazja, iż dopiero wiec taka żywność zobrazuje na co ją występować.
http://sycyna.pl