Obrazki

Nie znaleziono żadnych Obrazków.
Spróbuj ponownie lub kliknij w logo u góry aby przejść do strony głównej.

 • Jak dodawać obrazki?
  Dodajesz obrazki z innych stron specjalnym przyciskiem: obrazki.org + ♥ Przeciągnij przycisk do paska ulubionych.
  Przycisk będzie dodawał obrazki z innnych stron do Twojego profilu w serwisie obrazki.org.


  Wejdź na jakąkolwiek stronę z fajnymi obrazkami, kliknij w przeciągnięty przycisk - obrazki otoczą się obwódką
  i będzie możliwe dodanie ich po kolei do Twojego profilu.

  Jeśli nie wiesz jak dodać przycisk przeczytaj pomoc.
 • Pokaz slajdów
  Jeśli nudzi Ci się przeglądanie obrazków klikając w przycisk "następny obrazek", możesz uruchomić pokaz slajdów. Obrazki same będą przewijać się na Twoim ekranie.
  Pokaz slajdów możesz uruchomić i zatrzymać w każdym momencie. Nie jest on jedynie dostępny podczas przeglądania miniaturek obrazków.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
 • Jak ulubić obrazek na obrazki.org?
  Oprócz dodawania obrazków z innych stron, możesz również dodać obrazek bezpośrednio z obrazki.org. Ulubiony obrazek doda się automatycznie do listy zdjęć na Twoim profilu.
  Białe serduszko z niebieską obramówką oznacza, że obrazek jeszcze nie został przez Ciebie ulubiony. Aby dodać obrazek do ulubionych wystarczy kliknąć w serduszko, wówczas wypełni się ono niebieskim kolorem. Jeśli chcesz usunąć obrazek ze swoich ulubionych wystarczy kliknąć w wypełnione serduszko.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
obrazków0 obserwowanych 0 obserwujących 0
O mnie
Urządzenia atramentowe to idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych. Są one małe, lekkie i korzystają z tuszy, dzięki czemu drukowane zdjęcia czy obrazy będą miały najlepszą jakość. W tej kwestii urządzenia atramentowe zostawiają konkurencję w tyle, technologia dodatkowo sprawiła, że prędkość ich pracy jest o wiele lepsza niż parę lat wcześniej. Producenci prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, wszystko po to, by klient wybrał ich towar. Dlatego na rynku dostępne są od pewnego czasu pojemniki z tuszem, gdzie głowica umieszczona jest w drukarce, oraz pełno wartościowe wkłady wraz z głowicą. Oprócz tego każdy model ma teraz dwie wydajności, tak by nabywca miał możliwość wybrać, co jest dla niego bardziej opłacalne. Nowe urządzenia drukujące to bardzo proste maszyny, które same automatycznie się instalują, a ich obsługa jest nadzwyczaj łatwa. Używać drukarkę może dosłownie każdy, kto ma komputer, laptopa, smartfon, czy tablet. Nowe modele bowiem wykorzystują sieć bezprzewodową, a także bluetooth. www.igalo.pl
http://igalo.pl/sklep/brother,53,1