Obrazki

Nie znaleziono żadnych Obrazków.
Spróbuj ponownie lub kliknij w logo u góry aby przejść do strony głównej.

 • Jak dodawać obrazki?
  Dodajesz obrazki z innych stron specjalnym przyciskiem: obrazki.org + ♥ Przeciągnij przycisk do paska ulubionych.
  Przycisk będzie dodawał obrazki z innnych stron do Twojego profilu w serwisie obrazki.org.


  Wejdź na jakąkolwiek stronę z fajnymi obrazkami, kliknij w przeciągnięty przycisk - obrazki otoczą się obwódką
  i będzie możliwe dodanie ich po kolei do Twojego profilu.

  Jeśli nie wiesz jak dodać przycisk przeczytaj pomoc.
 • Pokaz slajdów
  Jeśli nudzi Ci się przeglądanie obrazków klikając w przycisk "następny obrazek", możesz uruchomić pokaz slajdów. Obrazki same będą przewijać się na Twoim ekranie.
  Pokaz slajdów możesz uruchomić i zatrzymać w każdym momencie. Nie jest on jedynie dostępny podczas przeglądania miniaturek obrazków.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
 • Jak ulubić obrazek na obrazki.org?
  Oprócz dodawania obrazków z innych stron, możesz również dodać obrazek bezpośrednio z obrazki.org. Ulubiony obrazek doda się automatycznie do listy zdjęć na Twoim profilu.
  Białe serduszko z niebieską obramówką oznacza, że obrazek jeszcze nie został przez Ciebie ulubiony. Aby dodać obrazek do ulubionych wystarczy kliknąć w serduszko, wówczas wypełni się ono niebieskim kolorem. Jeśli chcesz usunąć obrazek ze swoich ulubionych wystarczy kliknąć w wypełnione serduszko.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy z funkcjami serwisu przeczytaj pomoc
obrazków0 obserwowanych 0 obserwujących 0
O mnie
Wielu osobom nie związanym z branżą wydaje się, że branża materiałów biurowych jest dosyć wąska. Tymczasem w skład niej wchodzi naprawdę potężna liczba artykułów, które nie sprowadzają się tylko do papeterii.

Wśród artykułów biurowych małego, biurkowego formatu, da się odnaleźć między innymi takie produkty jak: niszczarki, flamastry, bindownice, kalki oraz naprawdę wiele narzędzi wykorzystywanych okazyjnie, ale bardzo pomocnych i pożytecznych. Bez wątpienia artykuły biurowe to wszelkiego rodzaju artykuły papierowe, które są istotnym produktem biurowym. Nierzadko jednakże biura potrzebują także zeszytów, skoroszytów, aktówek i innych towarów. Tak naprawdę przyglądając się temu jak szeroka jest gama produktów oferowanych przez producentów i hurtowników materiałów biurowych, można kilka razy zastanowić się nad sceptyczną uwagą w stosunku do sekretarki, która musi jednakże dobrze znać się na całej gamie owych produktów. www.dobiura.net
http://www.dobiura.net/o-nas